Atribuită
Cumpărare directă
BANANE KG 11*5.045, MORCOVI KG 6*2.752, PATRUNJEL KG 4*4.588, TELINA KG 5*4.588, LAMAI GRECIA KG 1.50*5.507, CEAPA KG 5*2.294, CEAPA ROSIE KG 5*2.752, VARZA KG 12*3.211, CARTOFI KG 20*1.652, OUA BUC 120*0.367, CIUPERCI CHAMPIGNON KG 2*8.255, USTUROI KG 0.50*16.520, PERE KG 6*6.880, LEUSTEN B BUC 2*1.835, STRUGURI KG 5*11.010, TAITEI DE CASA BUC 6*3.670, MERE KG 10*3.670, FASOLE KG 3.50*8.257
- Număr anunț
- DA28139317
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475 RON
- Valoare atribuită
- 475 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.