Atribuită Cumpărare directă

banae kg 32*5.046; morcovi kg 5*3.212; telina kg 3*5.503; lamai kg 3*5.503; pesmet buc 4*3.210; pesmet buc 1*4.130; cartofi kg20*1.667; caise kg 9*9.174; oua buc 90*0.367; patrunjel buc 4*7.340; taitei de casa buc 8*2.753; usturoi kg 0.50*13.760 unt buc 20*6.422; biscuiti belvita buc 40*1.285; barilla taglatele buc 10*9.174; struguri kg 9*11.009

Număr anunț
DA28249617
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811 RON
Valoare atribuită
811 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811 RON

din 811 RON estimat