Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI KG 20*1.652, DOTS DESERT BUC 35*2.385, MORCOVI KG 5*2.752, PATRUNJEL KG 2*4.585, TELINA KG 2*4.585, BANANE KG 13/*5.046, PISCOTURI BUC 1*5.960, CASTRAVETI IN OTET BUC 1*36.970, FASOLE CONGELATRA BUC 1*19.820, MERE KG 3*3.670, PERE KG 7*6.422, CEAPA KG 2*2.295, SOS PASTA DE TOMATE REGAL BUC 3*4.130, PATRUNJEL VERDE BUC 2*0.915

Număr anunț
DA28163062
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362 RON
Valoare atribuită
362 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362 RON

din 362 RON estimat