Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la instalatia electrica

Număr anunț
DA34503351
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27 RON
Valoare atribuită
16.400.585 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.400.585 RON

din 27 RON estimat