Atribuită
Cumpărare directă
1433Set /100buc, Banderole cupiura 1 leu - 6.000 buc Banderole cupiura 5 lei - 6.000 buc Banderole cupiura 10 lei - 8.000 buc., Banderole cupiura 50 lei - 55.000buc., Banderole cupiura 100 lei - 50.000 buc. Banderole cupiura 200 lei - 17.300 buc. Banderole cupiura 500 lei - 1.000 buc , cu inscrisurile specifice și personalizate pentru fiecare trezorerie in parte, astfel: Iași - 100 set./100buc. ciupitură - 50 lei - 100 set./100buc. ciupitură - 100 lei - 50 set./100buc. ciupitură - 200 lei Bacau - 150 set./100buc. ciupitură - 50 lei - 150 set./100buc. ciupitură - 100 lei Botosani -20 set./100buc. ciupitură - 10 lei -50 set./100buc. ciupitură - 50 lei -50 set./100buc. ciupitură - 100 lei - 50 set./100buc. ciupitură - 200 lei Neamt - 20 set./100buc. ciupitură - 1 leu - 20 set./100buc. ciupitură - 5 lei - 20 set./100buc. ciupitură - 10 lei -100 set./100buc. ciupitură - 50 lei -100 set./100buc. ciupitură - 100 lei - 50 set./100buc. ciupitură - 200 lei - 10 set./100buc. ciupitură - 500 lei Suceava -20 set./100buc. ciupitură - 1 leu - 20 set./100buc. ciupitură - 5 lei - 20 set./100buc. ciupitură - 10 lei -100 set./100buc. ciupitură - 50 lei -100 set./100buc. ciupit
- Număr anunț
- DA28270260
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 18443100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,87 RON
- Valoare atribuită
- 3,87 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.