Atribuită
Cumpărare directă
1 determinare zgomot 6 probe * 50 lei = 300 lei 2 determinare microclimat 5 probe * 40 lei = 200 lei 3 determinare vibratii 5 probe * 50 lei = 250 lei 4 determinare pulberi 20 probe * 30 lei = 600 lei 5 determinare monoxid de carbon 18 probe * 30 lei = 540 lei 6 determinare gaze,vapori 104 probe* 25 lei = 2600 lei
- Număr anunț
- DA28241440
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- SPIROMEDICA SRL (CUI 15578909)
- Cod CPV
- 71600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,49 RON
- Valoare atribuită
- 4,49 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.