Atribuită Cumpărare directă

Nr.crt. Denumire Buc pret unitar pret final 1 SWITCH 8 PORT 10/100MBPS 1 87 87 2 DRUM UNIT CANON 1 885 885 3 IMPRIMANTA CANON G1420 1 825 825 4 DEVELOPER KONICA MINOLTA 182 1 172 172 5 PLACA DE BAZA GIGABYTE B460M 1 627 627 6 PROCESOR IMTEL CORE I3-4170 1 298 298 7 ROLA PRESOARE XEROX 3320 1 165 165 8 LICENTA WINDOWS 3 860 2580 9 MEMORIE 4GB DDR3 1 168 168 10 PROCESOR INTEL CORE I5 9400 1 995 995 11 BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2 88 176 12 SSD 120GB MP500 1 165 165 13 SURSA 600VA 1 98 98 14 SSD 240GB 1 242 242 15 MEMORIE 4GB DDR4 1 196 196 16 ADAPTOR DISPLAY PORT-VGA 1 59 59 17 PLACA VIDEO ASUS 1 259 259

Număr anunț
DA28202431
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
BEMA SRL (CUI 2824947)
Cod CPV
30236000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8 RON
Valoare atribuită
8 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 8 RON estimat