Atribuită Cumpărare directă

Servicii Securitate si Sanatate in Munca/ Prevenirea si Stingerea Incendiilor NUMAR DE REFERINTA: S07 PRET DE CATALOG: 5,88 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: angajat COD SI DENUMIRE CPV: 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2) DESCRIERE: Intocmire Documente ale administratorului conform art. 15 H.G.1425 / 2006 (normele metodologice de aplicare a legii 319/2006 – Legea Securitatii si Sanatatii in Munca) Intocmirea documentelor de autoritate ale administratorului; Intocmire instructiuni proprii de securitate si sanatate in munca; Elaborarea tematicilor de instruire - testare pentru toate fazele de instruire; Identificarea si evaluarea riscurilor de accidentare. Asistenta de specialitate in cazul controalelor in partea Inspectoratului Teritorial de Munca. Intocmire Documente ale administratorului conform ORDIN Nr. 163 din 28 februarie 2007 pentru aprobarea Normelor generale de aparare împotriva incendiilor Planifica activitatile de prevenire si stingere a incendiilor în cadrul organizatiei, întocmeste documentele operative specifice activitatii de protectie civila, aparare împotriva incendiilor si situatiilor de urgenta ( instructiuni , grafice , tematici , planuri ,etc.) Reguli si masuri de prevenire si stingere a incendiilor pentru aparate, echipamente si utilaje electrice; Evidenta exercitiilor de interventie efectuate; Evidenta notelor de control intern Evidenta permiselor de lucru cu foc deschis. Organiz

Număr anunț
DA28235073
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
QUALITY SAFETY SERVICES SRL (CUI 31294267)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811 RON
Valoare atribuită
811 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811 RON

din 811 RON estimat