Atribuită Cumpărare directă

Servicii tehnice proceduri operationale - Secretariatul tehnic al Comisiei de monitorizare al sistemului de control intern managerial(SCIM) conform OSGG 600/2018 , actualizeaza registrul de riscuri la nivelul institutiei; - Secretariatul tehnic al Comisiei de monitorizare al SCIM conform OSGG 600/2018, actualizeaza ROI la nivelul institutiei; - Secret tehnic al Comisiei de monitorizare al SCIM conform OSGG 600/2018, actualizeaza planul de implementare a masurilor de control pentru riscurile semnificative la nivelul institutiei; - Secretariatul tehnic al Comisiei de monitorizare al SCIM conform OSGG 600/2018, centralizeaza standardele SCIM (stand.1 - stand.15 ), procedurile de sistem (PS) si procedurile operationale (PO); - Secretariatul tehnic al Comisiei de monitorizare al SCIM conform OSGG 600/2018, arhiveaza standardele SCIM (stand.1 - stand.15 ), procedurile de sistem (PS) si procedurile operationale (PO); - Asigurarea in dublu sens a fluxului informational intre Beneficiar si parteneri, precum si intre departamentele Beneficiarului; - Asigurarea repartizarii informatiilor dinspre management catre toate departamentele Beneficarului, precum si in sens invers; - Primeste si transmite e-mail-uri si memo-uri; - Inregistreaza orice corespondenta care intra in institutie via fax; - Întocmește state colaboratori , convenții civile; - Întocmeşte adeverințele fiscale ale colaboratorilor; 1buc=1luna calendaristica

Număr anunț
DA28230732
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
DINU AUREL MARIA (CUI 32564040)
Cod CPV
79410000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,54 RON
Valoare atribuită
48,54 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,54 RON

din 48,54 RON estimat