Atribuită
Cumpărare directă
thuia 15*16,51=247,65 petunia 40*8,26=330,40 dalia 60*8,26=495,60 muscate 100*8,26=826,00 impantiens 30*8,26=247,80 garofita 60*8,26=495,60 lavanda 30*22,94=688,20 phoenix 8*82,57=660,56 aranjamente cu dipladenii 10*62,39=623,90 oleandru 10*73,39=733,90
- Număr anunț
- DA28162601
- Autoritate contractantă
- Comuna Udesti (CUI 4327510)
- Furnizor / câștigător
- CONIFER GARDEN SRL (CUI 29585612)
- Cod CPV
- 03451200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,35 RON
- Valoare atribuită
- 5,35 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.