Atribuită Cumpărare directă

IAURT 0.200 GR, FAGARAS, BRANZA DE VACI, BRANZA TOPITA LIVRARE MARTI 29.06.2021 TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA28264188
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI 23962411)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590 RON
Valoare atribuită
590 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590 RON

din 590 RON estimat