Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță în managementul proiectului pentru investiția ce are ca obiect - Reabilitare si modernizare DC 228 si DC 229 Beius (DJ764A) - Livada Beiusului - Draganesti (DJ764I)”, cu finanțare prin Programul Național de Dezvoltare Locală prin Contractul de finantare nr. 10647 data 10.06.2015. Serviciile de consultanta in managementul proiectului se vor realiza cu respectarea specificaţiilor contractului și a regulilor de finanțare emise de către MDLPA si includ, cel putin: - întocmirea dosarelor și anexelor aferente pentru deconturile ce vor fi transmise către finanțator; - întocmirea documentelor de corespondență cu finanțatorul; - întocmirea eventualelor solicitări de suplimentare a bugetului proiectului; - menținerea legăturii cu reprezentanții MDLPA și cu cei ai Ministerului Finanțelor; - identificarea prevederilor legale necesare pentru depășirea blocajelor investiției;

Număr anunț
DA28140739
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
Furnizor / câștigător
ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,30 RON
Valoare atribuită
17,30 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,30 RON

din 17,30 RON estimat