Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: - detergent parchet BYO, ambalat la bidon de 5L. – 4.000L., preț fără TVA 1,70 lei/L; detergent gresie/faianță BYO – 4.000L.,, preț fără TVA 1,80 lei/L., detergent geamuri OPAL – 2.000L., preț fără TVA 1,45 lei/L., conform comanda

Număr anunț
DA28204936
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,90 RON
Valoare atribuită
16,90 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
16.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,90 RON

din 16,90 RON estimat