Atribuită
Cumpărare directă
Bocanci Bora 37x75,63 buc, Pantofi Goru 37 x 75,63, Cizme Dunlop 7 x 49,58, Vesta semnalizare galbena 20 x 10,08, Vesta semnalizare portocalie 20 x 10,08, Casca port Zircon albastra 10 x 19,33, Manusi nitril l- 60 buc x 2,94, Manusi nitril xl - 60 x 2,94, Manusi nylon negre xl - 60 x 2,94, Manusi nylon l - x 60 x 2,94, Salopeta Seda industrial 34 x 105,04, Canadiana Ristop 3 xl - 39 x 189,08, Sapca unisex 40 x 11,76, Vesta dama everest rosu s, m - 2 x 180,67, Vesta barbati everest albastru xl 2 x 180,67, Vesta Body Wermer 38x 79,83
- Număr anunț
- DA28207269
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- VALREN TRADE SRL (CUI 18567076)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,42 RON
- Valoare atribuită
- 22,42 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.