Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. CORP IP65 LED 2X18W QUARK - 9 BUC X 76.4706 RON/BUC = 688.24 RON 2. TUB LED T8 18W QUARK - 4 BUC X 11.7647 RON/BUC = 47.06 RON 3. ABB SH202L-C25 25A/2 - 7 BUC X 24.3697 RON/BUC = 170.59 RON 4. CANAL CABLU ADEZIV 40X40 - 16 ML X 3.3613 RON/ML = 53.78 RON 5. TABLOU M. 500X400X200MM - 1 BUC X 147.0588 RON/BUC = 147.06 RON 6. ABB SH203L-C40 40A/3 - 1 BUC X 39.4958 RON/BUC = 39.50 RON 7. MYYM 3X2.5 - 10 ML X 3.5294 RON/ML = 35.29 RON 8. CORP IP65 LED 2X9W QUARK - 1 BUC X 54.6218 RON/BUC = 54.62 RON 9. TABLOU M. 800X600X250 HIMEL - 1 BUC X 392.4370 RON/BUC = 392.44 RON 10. PF7-63/4/003 263590 - 2 BUC X 155.4622 RON/BUC = 310.92 RON 11. PF7-40/4/003 - 2 BUC X 125.2101 RON/BUC = 250.42 RON 12. IZOLATOR 31.5X35.5MM M6 - 2 BUC X 3.7815 RON/BUC = 7.56 RON 13.AVK70 - 4 BUC X 23.5294 RON/BUC = 94.12 RON 14. AVK16 GREY - 2 BUC X 3.3612 RON/BUC = 6.72 RON 15. BARA CU 10X30X4000MM - 5.35 KG X 54.6218 RON/KG = 292.23 RON 16. LAMPA SEMN.LED - 3 BUC X 5.0420 RON/BUC = 15.13 RON 17. HI HDM3160N60B3XX 4P160A 60KA TIP B - 1 BUC X 277.31 RON/BUC = 277.31 RON TOTAL PACHET: 2882.98 RON
- Număr anunț
- DA28152617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,88 RON
- Valoare atribuită
- 2,88 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.