Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEMONTARE, EXTRAGERE, INCARCARE SI TRANSPORT MOBILIER SP NEAMT

Număr anunț
DA34495532
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
63100000-0 · Servicii de manipulare si de depozitare a incarcaturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.456.153 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.456.153 RON