Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea consta in proiectare si executie de instalatii electrice interioare, pentru obiective avand suprafata utila cuprinsa intre 2500 si 3000 mp. In urma achizitiei directa se va incheia un contract la sediu de lucrari conform caietului de sarcini

Număr anunț
DA28168724
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ANDSILV SRL (CUI 30371507)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,17 RON
Valoare atribuită
247,17 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,17 RON

din 247,17 RON estimat