Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie auto cf.deviz. ref.309/17.05.2021 INLOC KIT DISTRIBUTIE+KIT ACCESORII pentru auto MS01DGA.

Număr anunț
DA28138215
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,25 RON
Valoare atribuită
1,25 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,25 RON

din 1,25 RON estimat