Atribuită Cumpărare directă

Audit energetic in vederea modernizarii Scolii Gimnaziale nr. 161 str. Rasadnitei nr. 59, corp 1 avand suprafata de 138,92 mp si corp 2 ( extindere si modernizare ) cu suprafata actuala de 190,75 mp, urmand ca dupa extindere aceasta sa devina 681 mp. Obiectul lucrarii este de a stabili caracteristicile termotehnice reale ale cladirii, in vederea caracterizarii din puncte de vedere energetic, pentru stabilirea masurilor de reabilitare termica a cladirii, in conformitate cu legislatia din domeniu si cu reglementarile tehnice in vigoare. Termen de executie 30.06.2021

Număr anunț
DA28181493
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11 RON
Valoare atribuită
11 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11 RON

din 11 RON estimat