Atribuită
Cumpărare directă
Instalare si punere in functiune doua sisteme de panouri fotovoltaice ce alimentează consumatorii : stație de pompare Văleni și stație de pompare Diocheți. Pentru primul obiect -stația Văleni- sunt prevăzute următoarele categorii de lucrări: -instalare și PIF sistem de panouri fotovoltaice cu puterea instalată Pi=43,52 kW --împrejmuire cu gard, instalare sistem de iluminat și supraveghere video Pentru stația Diocheți : -instalare și PIF sistem de panouri fotovoltaice cu puterea instalată Pi=32,64 kW -împrejmuire cu gard, instalare sistem de iluminat și supraveghere video
- Număr anunț
- DA28184515
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- ROENERGY MTU S.R.L. (CUI 39785928)
- Cod CPV
- 45317000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400,13 RON
- Valoare atribuită
- 400,13 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.