Atribuită Cumpărare directă

Cartuşe ECO LT640 şi ECO LX860H CONFORM CONTRACT DE FURNIZARE NR. 12203/31.03.2021

Număr anunț
DA28204419
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat