Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, intentioneaza sa achizitioneze servicii de publicare a unui anunt pentru concurs, care va avea o singura aparitie, cu publicare in data de 29.06.2021 in doua ziare economice si/sau financiare cu larga raspandire, pentru 1805 cuvinte/ziar, publicate in ambele cotidiene: in Financiar cu 0.73 lei fara TVA/cuvant si Bursa cu 0,35 lei fara TVA/cuvant. Pentru finalizarea achizitiei directe atasam prezentei, forma anuntului. Valoarea platibila prestatorului include publicarea anuntului in format PDF a ziarului din data publicarii, urmata de transmitere fizica a ziarului. Acceptul dvoastra reprezinta si acceptul pentru prelucrarea datelor cu caracter confidential in scopil realizarii achizitiei publice. Dupa Deliberare, acceptul autoritatii contractante pe SEAP, reprezinta COMANDA FERMA. Valoarea achizitiei va fi: 0,35 x 1805 + 0,73 x 1805 = 631,75 + 1317,65 = 1949, 40 lei fara TVA la care se va adauga TVA (19%).
- Număr anunț
- DA28282141
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,08 RON
- Valoare atribuită
- 2,08 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.