Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentatie PUZ PENTRU ZONĂ DE AGREMENT ȘI SPORT cu o suprafata de aproximativ 3 ha. Prețul ofertei este pentru elaborarea PUZ-ului si a documentației necesare pentru obținerea avizelor de apa/canalizare, energie electrica, prevenirea si stingerea incendiilor, apărare civila, mediu, sănătatea populației și SGA, Prețul ofertei include studiul topografic si geotehnic și studiul SGA, precum și taxele aferente avizelor și taxa RUR. Pentru detalii referitoare la locatia pe care Primaria Cristian doreste realizarea acestor documentatii va stam la dispozitie pentru a putea elabora o oferta de pret corecta din punct de vedere tehnic si economic. In urma analizei ofertei vom proceda la incheierea unui contract.
- Număr anunț
- DA28152487
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- RAMAL TOP ADVISORY SRL (CUI 38271147)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,50 RON
- Valoare atribuită
- 116,50 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.