Atribuită Cumpărare directă

1 Rulment intermediar cardan 321.44 2 Bara conexiune (bara legatura ) 895.31 3 Semicaseta 279.55 4 Bieleta directie completa stanga 222.89 5 Bieleta directie completa dreapta ) 222.89

Număr anunț
DA28172350
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
ELEDIS IMPEX SRL (CUI 14430369)
Cod CPV
34327200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,94 RON
Valoare atribuită
1,94 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,94 RON

din 1,94 RON estimat