Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet de diverse unelte si materiale consumabile, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti Comuna Grumazesti, judetul Neamt. Caracteristici pachet diverse materiale consumabile, in lei fara TVA, conform referat(-e) de necesitate si Nota comanda nr. 5583 din 17.06.2021: sfoara constructii 80m – 30 buc*8,40; banda adeziva hartie 48*50m – 4 buc*7.56; osb 15 mm – 3 buc*57,14; vinclu AL300 – 2 buc*21,01; cheie reglabila 10 – 2 buc*25,21; carlig jgheab, culoare maro 125/180 – 1 buc*6,72; surubelnita, dimensiune 6*200 – 3 buc*7,56; silicon sanitar transparent – 3 buc*12,82; lopata patrata 280*230 – 1 buc*32,77; ciment, sac 20kg – 14 buc*9,24; pensula 80 mm – 4 buc*7,56; perie sarma alama tip1 240/0.3 – 2 buc*3,78; adeziv bicomponent, 14 ml – 2 buc*8,40; spray indepartare adeziv - 2 buc*24,37; cizme culoare kaki, pereche – 1 buc*24,37; plasa S6 (6*2) – 2 buc*109,24; brida cablu 14 – 4 buc*2,52; roata spuma - 1 buc*84,03; broasca taraneasca – 1 buc*21,01; disc diametru 115*1.3 – 2 buc*34,45; ruleta 3m cu magnet – 1 buc*8,40; burghiu beton 20*350 – 2 buc*15,13; burghiu metal hss 3 – 1 buc*0,67. Total valoare pachet in fara TVA: 1.345,20 lei.
- Număr anunț
- DA28238977
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,35 RON
- Valoare atribuită
- 1,35 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.