Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
“Achizitionare STATIE DE ASFALT”
- Număr anunț
- SCN1027984
- Autoritate contractantă
- SC PRESTARI SERVICII CIORASTI SRL (CUI 30459529)
- Cod CPV
- 43412000-4 · Malaxoare de pietris cu bitum (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831.564 RON
- Valoare atribuită
- 829.900 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1011420
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032714
Documente
Documentația de atribuire
- 2 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- 3 FORMULARE.pdf.p7s
- 6 Clauze contractuale obligatorii v1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032714.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TEDRUM SRL CUI 11041707
Valoare atribuită
829.900 RON
din 831.564 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.664 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.