Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat
FURNIZARE DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE - CEAPA, MORCOV, BRANZA TELEMEA DE VACA
- Număr anunț
- SCN1027932
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.277 RON
- Valoare atribuită
- 11.159 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1010369
- Termen limită
- 28.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032664
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- DECLARATIE.pdf
- FisaDate_DF1032664.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 15.277 RON Adjudecat: 11.159 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CEAPA | 3.107 RON | STEDYAN COM S.R.L. | 2.769 RON ↓10,9% |
| 2 | MORCOV | 7.400 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 4.400 RON ↓40,5% |
| 3 | BRANZA TELEMEA DE VACA | 4.770 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 3.990 RON ↓16,4% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Valoare atribuită
11.159 RON
din 15.277 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 4.118 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.