Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
OTEL PATRAT SI TABLA SPECIALA
- Număr anunț
- CN1006719
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- CHARLIE COMAT SRL (CUI 2295170)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356.435,20 RON
- Valoare atribuită
- 275.408 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 15:20
- Anunț de atribuire
- CAN1010093
- Termen limită
- 06.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032428
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI OTEL PATRAT SI TABLA_signed.pdf
- FisaDate_DF1032428.pdf
- FORMULARE OTEL PATRAT SI TABLA_signed.pdf
- PROIECT CONTRACT OTEL PATRAT SI TABLA_signed.pdf
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CHARLIE COMAT SRL CUI RO 2295170
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL CUI 6126190
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
275.408 RON
din 356.435,20 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 81.027,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.