Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Acord cadru servicii de publicitate media in presa scrisa la nivel local pe raza judetului Alba, in limba romana

Număr anunț
SCN1027910
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
UNIREA PRES SRL (CUI 1756666)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
21.11.2018 15:09
Anunț de atribuire
SCNA1010463
Termen limită
07.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032642

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UNIREA PRES SRL CUI RO 1756666

Valoare atribuită

40.000 RON

din 50.000 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 10.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.