Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

CONSTRUIRE DISPENSAR COMUNAL DIN COM. ARBORE, JUD. SUCEAVA

Număr anunț
SCN1027884
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792.341 RON
Valoare atribuită
787.881,36 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
21.11.2018 14:43
Anunț de atribuire
SCNA1011806
Termen limită
06.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032686

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MACARUT S.R.L. CUI RO32645498

Valoare atribuită

787.881,36 RON

din 792.341 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 4.459,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.