Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de echipamente - sistem complex de achizitie a datelor pentru contractul nr. 84/2016 cu titlul SOLUȚII INTELIGENTE DE CREȘTEREA SECURITĂȚII ȘI COMPETITIVITĂȚII PRIN MONITORIZARE, DIAGNOZĂ, REDUCEREA EFECTELOR ENERGETICE NEDORITE ȘI CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE LA GENERARE ȘI LA CONSUMATORI INDUSTRIALI (Acronim SICSC-GC), ID P_40_387, Cod SMIS 106020.
- Număr anunț
- CN1006705
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Cod CPV
- 32580000-2 · Echipament de prelucrare a datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188.237,59 RON
- Valoare atribuită
- 188.230 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 11:50
- Anunț de atribuire
- CAN1011169
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028355
Documente
Documentația de atribuire
- 1Fisa_tehnica_SCAD3_POC 84.doc.p7s
- Caiet de sarcini Contract 84 - Sistem complex de achizitie de date.doc.p7s
- Clauze contractuale Contract 84 - Sistem complex de achizitie de date.doc.p7s
- FisaDate_DF1028355.pdf
- Formulare Sisteme Contract 84 - Sistem complet de achizitie de date.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
URANUS SRL CUI 2316418
Valoare atribuită
188.230 RON
din 188.237,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro