Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,8% sub estimat
Servicii de informare, consiliere, orientare și mediere pe piața muncii pentru membrii grupului tinta din proiectul „Măsuri integrate pentru reducerea numărului de persoane marginalizate”
- Număr anunț
- SCN1027821
- Autoritate contractantă
- Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI 17253210)
- Cod CPV
- 79998000-6 · Servicii de consiliere profesionala (coaching) (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364.000 RON
- Valoare atribuită
- 233.870 RON 35,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1013726
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031897
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Contract de servicii consiliere profesionala-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1031897.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL CUI RO 17253210
Valoare atribuită
233.870 RON
din 364.000 RON estimat
35,8%
Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 130.130 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.