Atribuită Cumpărare directă

Demontare acoperis existent Cosolidare partiala structura acoperis Montare taban Montare sipca si contra sipca Montare tabla Montare accesorii tabla Montare uluce si burlane

Număr anunț
DA28249753
Autoritate contractantă
Comuna Dulcesti (CUI 2613702)
Furnizor / câștigător
TUC & ERIMAR 2014 SRL (CUI 34257794)
Cod CPV
45261910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,66 RON
Valoare atribuită
100,66 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,66 RON

din 100,66 RON estimat