Atribuită
Cumpărare directă
MUFA RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, Cat5e, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, 100 buc buc 2 22.00 RON Priza dubla incasata, Alba 220v buc 20 8.00 RON Banda continua laminata compatibila Brother TZe 231 8m buc 5 33.00 RON MUFA RJ-11 GEMBIRD pt. cablu telefon, telefon, RJ-11 (T), plastic, 100 buc 100 buc buc 1 20.00 RON Mufe RJ9 1 buc 20 0.50 RON ROLA CABLU telefonic GEMBIRD, 100m, Litat, 4 fire, flat, white 100M buc 1 45.00 RON Priza telefonie simpla 1 buc 10 5.00 RON Priza telefonie dubla 1 buc 10 8.00 RON MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB, cu capac, carcasa plastic, negru 32 GB buc 2 25.00 RON Cupla RJ-45 Cat5E MAMA MAMA 2 buc 40
- Număr anunț
- DA28193304
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824 RON
- Valoare atribuită
- 824 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.