Atribuită Cumpărare directă

Boiler Electric - 120 L - 2 buc.; conform oferta transmisă la anuntul SICAP nr ADV1216503-26.05.2021.

Număr anunț
DA28114895
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
ETC ENERGY TERMOCLIMA CORPORATION SRL (CUI 37793240)
Cod CPV
44621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,41 RON
Valoare atribuită
1,41 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,41 RON

din 1,41 RON estimat