Atribuită Cumpărare directă

Mop Bumbac 250g 5.000 BUC 5.0200 Coada Metalica 5.000 BUC 2.8800 Matura Plastic 5.000 BUC 6.0000 Galeata Drept. 14L+Storc. 5.000 BUC 12.6500 Detergent Solutie Geam Clin Cu Pistol 500ml 5.000 BUC 5.4900 Detergent Vase Fairy 800ml 1.000 BUC 7.9900 Burete Vase 3/Set 3.000 SET 1.9400 Detartrant 1 L 3.000 BUC 4.0000 Detergent Podele Lemn 1L 5.000 BUC 4.0000 Detergent Grass Steel Polish Solutie Inox,Crom 600Ml 3.000 BUC 9.4100

Număr anunț
DA28193844
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234 RON
Valoare atribuită
234 RON
Data publicării
14.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234 RON

din 234 RON estimat