Atribuită Cumpărare directă

Dozator Cu Senzor Intellicare Hybrid 53 buc sustinute de companie Dezinfectant Soft Care Des E H5 1.3L 318 buc x 82.82 lei

Număr anunț
DA28176763
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,34 RON
Valoare atribuită
26,34 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,34 RON

din 26,34 RON estimat