Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale igiena, conf inv nr. 270/26.05.2021

Număr anunț
DA28099301
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,05 RON
Valoare atribuită
1,05 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,05 RON

din 1,05 RON estimat