Atribuită Cumpărare directă

Agregate minerale naturale si servicii de inchiriere utilaje pentru intretinerea drumurilor comunale din comuna Margineni, judetul Bacau Conditii minime de calificare: Ofertantul participant trebuie să dovedească o forma de înregistrare, iar in domeniul de activitate al acestora sa se regaseasca corespondentul CAEN aferent obiectului contractului. Se va prezenta copia Certificatului de inregistrare la ONRC;

Număr anunț
DA28151467
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Furnizor / câștigător
MARSHARCON S.R.L. (CUI 21341116)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,65 RON
Valoare atribuită
128,65 RON
Data publicării
08.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,65 RON

din 128,65 RON estimat