Atribuită Cumpărare directă

Achizitie CURS MANAGEMENTUL TAXELOR SI IMPOZITELOR LOCALE 28-29 IUNIE - VASLUI, pentru 2 functionari publici ai UAT Comuna Lunca Banului, Jud. Vaslui. Cursurile sunt in valoare de 550 lei /pers. cu TVA inclus , conform Ofertei inregistrate sub nr. 4409 din 23.06.2021.

Număr anunț
DA28277438
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Furnizor / câștigător
DIAGIO GROUP ACTIV S.R.L. (CUI 44072351)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,10 RON
Valoare atribuită
1,10 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,10 RON

din 1,10 RON estimat