Atribuită Cumpărare directă

Servicii de imprimare cf contract 55/08.03.2021

Număr anunț
DA28284415
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
CORA PRINT S.R.L. (CUI 43372601)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,40 RON
Valoare atribuită
2,40 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,40 RON

din 2,40 RON estimat