Atribuită Cumpărare directă

- numere indicative case- 4.240,00 bucati - indicatoare stradale – 298 bucati

Număr anunț
DA28156315
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
ASD FIER ART S.R.L. (CUI 39228056)
Cod CPV
34992300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,56 RON
Valoare atribuită
121,56 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,56 RON

din 121,56 RON estimat