Atribuită
Cumpărare directă
Stimată Doamnă / Stimate Domn, Ne exprimam disponibilitatea de a participa la evenimentul „Noaptea Muzeelor” in Judetul Cluj din data de 12 iunie 2021, in intervalul orar 17-24, cu următoarea ofertă: - Punerea la dispoziţie a cel puţin unui telescop performant (inclusiv ghid) prin care publicul sa poata observa diverse obiecte cereşti daca condiţiile meteo vor permite; iar dacă cerul va fi înnorat, telescopul va fi expus şi se vor furniza informaţii privind modul de funcţionare - Punerea la dispoziţie a unui balon lunar tip Lună gonflabilă de 1 m diametru (se suspendă la interior, la cerere) - Expoziţie cu titlul „Manuale de astronomie romanesti de-a lungul timpului” (1 vitrină, la cerere) - Expoziţie cu titlul „Cadrane solare” (1 vitrină, la cerere) - Expoziţie cu titlul „Planisfere sau hărţi stelare mobile” (1 vitrină, la cerere) Preţ pachet ofertă „Noaptea Muzeelor 2021”: 1.000 lei. Menţionăm că firma noastră este una neplătitoare de TVA, deci facturăm fără TVA.
- Număr anunț
- DA28099389
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- UZA D. G. ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 41367633)
- Cod CPV
- 92521100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1 RON
- Valoare atribuită
- 1 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.