Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA34509119
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 42 SIBIU (CUI 4678937)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114 RON
Valoare atribuită
7.432.391 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.432.391 RON

din 114 RON estimat