Atribuită
Cumpărare directă
SC CONSILIERE & MEDIERE SRL ofera servicii de consiliere și orientare profesionala in vederea corelarii competentelor detinute cu cerintele pietei muncii. Serviciile de consiliere si orientare profesionala vizeaza: • Dezvoltarea abilitatilor de autoevaluare realista a propriilor cunostinte, abilitati, in raport cu pregatirea educationala detinuta; • Dezvoltarea abilitatilor de reglare emotionala si comportamentala in situatii diverse legate de cariera; • Oferirea suportului necesar pentru luarea deciziilor si realizarea unor planuri individualizate educationale si de cariera • Orientare spre continuarea studiilor si invatare pe tot parcursul vietii Pparticipantii vor beneficia de: • ajutor in demersul de cunoastere de sine, a aptitudinilor, intereselor, valorilor • informatii credibile, exacte si direct utilizabile depre propria persoana si compatibilitatea sa cu diferite profesii • informatii si surse de informare despre posibilitatile de desfasurare a stagiilor de practica, lumea profesiilor si a traseelor educationale si profesionale • conturarea unei strategii de intampinare a viitorului • suport moral si emotional in situatii de indecizie cu privire la viitorul lor social si profesional • dezvoltarea unei atitudini flexibile raportata la cariera • adaptarea cu usurinta la dinamica sociala si economica • libertate in luarea deciziilor, fiind in cunostinta de cauza. • Planificare a carierei si a optunilor profesionale de viitor Se recomanda participarea la minimum 2 intaln
- Număr anunț
- DA28103127
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- CONSILIERE & MEDIERE S.R.L. (CUI 34264104)
- Cod CPV
- 79998000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128,70 RON
- Valoare atribuită
- 128,70 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.