Atribuită
Cumpărare directă
1 Revizie instalatie de clor. 1.1 lucrari > service operatiuni de intretinere si mentenanta > inclusiv transport 1.2 componente materiale 1 Kit mentenanta pt regulator vacuum C2213 = 3 buc 2 Kit diafragma pt. regulator vacuum C2213 = 2buc 3 Manometru (0-16 bari) fara contact el.=1buc 3 Set garnituri pt butelii clor=1buc 4 Kit mentenanta hidroejector=1buc 5 Buson reglaj dozator 500 g/h=1buc 6 "O" -ring pt buson reglaj=1buc 7 Kit mentenanta supapa sens clor=1buc 8 Ans. reparatie circuit apa motrica Compus din: > Olandez d=20 PVC=2buc > Robinet d=20 FPM PVC =5buc > Mufa d=20 PVC=2buc > Cot 45 d=20 PVC=4buc > Teu 90 d=20 PVC=2buc > Conducta d=20 (m) PVC=3buc 9. Transport extern Preturile nu contin TVA valabilitate oferta: 10.06.2021
- Număr anunț
- DA28110491
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 45259200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,15 RON
- Valoare atribuită
- 10,15 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.