Atribuită
Cumpărare directă
Piese de schimb 1.Suport senzor clor=1buc 2.Filtru ceramica=2buc 3.Carcasa inferioara pt. VGA-111 (poz 5.1)=1buc 4.Carcasa superioara pt VGA-111 (poz. 5.2)=1buc 5.Teava Cu (poz. 1.11)=1buc 6.Surub cap crestat M 5x 16 (20 buc) (poz 20.35)=1buc 7.Surub cap crestat M 5 x 32 (20 buc) (poz 20.36)=1buc 8.Bucsa centrare pt. dozator (poz 1.56)=2buc Pretul nu contine TVA Valabilitate oferta: 10.06.2021
- Număr anunț
- DA28110606
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 42900000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,02 RON
- Valoare atribuită
- 6,02 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.