Atribuită Cumpărare directă

Saboti medicali autoclavabili Rosato - Art.40 Creati pentru uz medical, cu multa atentie la detalii, sabotii medicali Rosato sunt foarte rezistenti si comozi. Incaltamintea medicala trebuie sa fie confortabila si potrivita pentru utilizarea zilnica intensa, pentru a fi adecvata persoanelor care petrec mult timp in picioare. Sabotii Rosato sunt conceputi pentru utilizarea in spitale, pentru medici, asistente medicale si personal medical. Cea mai importanta caracteristica a incaltamintei medicale din cauciuc este ca poate fi sterilizata in autoclave la temperaturi ridicate, pentru curatare si igiena maxima in toate mediile sterile, cum ar fi sala de operatie si terapia intensiva. O alta caracteristica importanta este aceea de a fi antistatici, pentru a reduce riscul de descarcari electrostatice nedorite, favorizand astfel siguranta pacientilor si a echipamentelor. Culori disponibile: alb, verde, verde lime, albastru cyan, albastru marin, rosu, portocaliu, magenta si negru. Marimi disponibile: 34/35, 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45, 46/47. Caracteristici: Model fara perforatii superioare Autoclavabili 10 minute la 134°C Talpa certificata antialunecare Bareta reglabila Gauri de aerisire pentru a mentine prospetimea picioarelor intreaga zi Certificat pentru spalarea in masina de spalat fara ciclu de centrifugare SABOTI MARIMEA 38/39-ALBASTRU MARIN PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28172470
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
BENEFIC STAR MED SRL (CUI 37452501)
Cod CPV
34946240-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148 RON
Valoare atribuită
148 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148 RON

din 148 RON estimat