Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de turism. Organizarea de sejururi de tip tabara munte si mare pentru beneficiarii copii aflati in centrele din subordinea DGASPC Sector 3 , conform cerintelor din caietele de sarcini atasate. Avand in vedere contextul actual unitatea de cazare trebuie sa respecte legilsatia la nivel national cu privire la prevenirea infectarii cu virusul Covid 19, astfel este onligatorie dezinfectarea camerelor inainte de cazare cu substante biocide avizate, purtarea mastilor de protectie in spatiile comune, dezinfectarea mainilor inaintea meselor si ori de cate ori este necesar, pastrarea distantarii sociale intre angajati si copii, evitarea agolerarii spatiilor de cazare.
- Număr anunț
- DA28301425
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SOUND & LIGHTS SRL (CUI 14556724)
- Cod CPV
- 55243000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,55 RON
- Valoare atribuită
- 249,55 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.