Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale reparatii curente conform ADV1221589/17.06.2021 si oferta : 1 Adeziv gresie pe baza de ciment, gri, C2 TE minim, sac de minim 25 kg - 40 saci; 2 Distantiere gresie, 3 mm - 500 buc; 3 Chit rosturi , de tip CE 40, la găleată, flexibil pe bază de ciment, rezistent la apă și murdărie ( de clasă minim CG2 W ) și cu rezistență ridicată la abraziune ( de clasă minim CG2 A ), culoare MARO închis - 80 kg.
- Număr anunț
- DA28257137
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- SXN IUSCONSTRUCT S.R.L. (CUI 38807084)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,66 RON
- Valoare atribuită
- 1,66 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.